Naxçıvanpoçt şəhid ailələrinə bayram sovqatları paylayıb
31 Dekabr – Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni İl bayramı münasibətilə Naxçıvan Muxtar Respublikası Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyində fəaliyyət göstərən “Naxçıvanpoçt” MMC muxtar respublika ərazisində yaşayan şəhid ailələrinə bayram sovqatları çatdırıb.
Bu təşəbbüs “PAŞA Holding” və “Bravo” supermarketlər şəbəkəsinin birgə həyata keçirdiyi “Vətən əmanətlərinin keşiyindədir” layihəsi çərçivəsində reallaşıb. Layihə çərçivəsində hazırlanan bayram sovqatları “Naxçıvanpoçt”un əməkdaşları tərəfindən şəhid ailələrinə birbaşa təqdim olunub.
Layihənin əsas məqsədi şəhid ailələrinə dəstək olmaq, onların qayğısına qalmaq və xüsusilə şəhid övladlarına mənəvi dayaq göstərməkdir.

December 31 – On the occasion of the World Azerbaijanis Solidarity Day and the New Year holiday, “Nakhchivanpost” LLC, operating under the Ministry of Digital Development and Transport of the Nakhchivan Autonomous Republic, delivered holiday gifts to the families of martyrs living in the autonomous republic.
This initiative was implemented within the framework of the “Homeland is Guarding its Treasures” project jointly implemented by “PASHA Holding” and the “Bravo” supermarket chain. The holiday gifts prepared within the framework of the project were directly presented to the families of martyrs by the employees of “Nakhchivanpost”.
The main goal of the project is to support the families of martyrs, take care of them and especially provide moral support to the children of martyrs.